Prosinec 2010Jonas Brothers Album COMING IN 2011

29. prosince 2010 v 11:08 | Zuzka |  News
http://jobros-blog.blog.cz/
Jonas Lehigh Music Valley interview.
What music are you listening to? Joe, 'We don't really like music that much. No, just kidding. Right now, there is a band called Neon Trees. They are great.' Nick, 'Well, a band called the Temper Trap. Keane. And, the big bad that we love, Kings of Leon, is a huge band.'
Joe, 'I really do like Classical music. I think I've always liked it every since some body told me that if you listen to it while you're sleeping it'll make you smarter when you wake up in the morning. I don't know if that's true, I'm trying that out.'
Nick, 'I think the decision was made because we knew we had a lot of material coming out in different areas. And, I think we just felt that after releasing four albums in about three and a half years, that it might be a bit of an overload. So, we started to not go with releasing an album this year.'
Jonas Brothers are going to release an album in 2011.
Nick, 'We are working right now on what that's going to sound like, just, you know, taking our time and really trying to make something great, no matter how long it takes. Hopefully, 2011 is the timeline, but we're not sure just yet. We're in no rush. We're writing a lot of music, but in no rush to release an album.'

Nick Jonas Vs Zac Efron

27. prosince 2010 v 19:06 | Zuzka |  Nick Jonas
Ten to Krat bude soboj mezi Nickem a Zacem
zac a nickJoe Jonas Vs. Zac Efron

25. prosince 2010 v 13:01 | Zuzka |  Other
rozhodla jsem se o takovou menši anketu kdo je lepši Joe nebo Zac
joe vs zac

Joeův nový byt v L.A.

24. prosince 2010 v 14:06 | Zuzka |  News
Joe - nevěrník?

24. prosince 2010 v 13:56 | Zuzka |  News
Dívka, která se ubytovala ve stejném hotelu v Rio de Janeiro jako JoBros se rozhodla promluvit, co jako svědek viděla. V létě, když měli JoBros tour po Jižní Americe, bydlela ve stejném hotelu jako oni.

"Po koncertě si dali kluci večeři a Joe si dal pár drinků a piv. Nechtěli jsme narušit jejich soukromí, takže jsme byli trpěliví, protože jsme se s nimi chtěli vyfotografovat. Nick a Kevin šli nahoru a pár mých přátel také. Čekala jsem se svou sestrou, když Joe prošel kolem nás s tanečníky Shorty, John, Dani, Jack a Ashlee. Šli k bazénu, kde měli party, a tak jsem se rozhodla odejít nahoru. Bylo to beznadějné tam na Joea čekat, jestli se s námi nevyfotí a nepodepíše se nám.
Druhé den jsem se probudila brzy a šla jsem dolů na recepci. Slyšela jsem tam vyprávět jednu maminku, že její čtrnáctiletá dcera plakala, protože celou noc pročekala na podpis od Joea Jonase, který byl opilý a líbal se s cizí brunetkou kolem 3 am. Okamžitě fanynky začaly diskutovat, jestli to je pravda a zaslechla jsem, že je někdo viděl hrát "ručníkovou bitku".
Také jsem zaslechla další matku, že jela s Joem ve stejném výtahu,tou neznámou dívkou a jeho tanečnicemi Dani a Shorty. Obě tanečnice byly skoro nahé a jediné, co měli zakryté byly jejich intimní partie. Během cesty si Dani odkryla ručník a zeptala se Joea, jestli se mu líbí to, co vidí. Když prý opouštěla výtah, Joe se držel s tou neznámou dívkou za ruku a obě tanečnice se spolu líbaly."

Během koncertu v Rio de Janeiro byla Joeova slečna Ashley Greene zpět v LA, kde byla vyfocena s papa s kamarádkou Nicole Richie, jak spolu jdou do fitcentra.


NA JEDNU STRANU SI ŘÍKÁM, ŽE BYCH TO DOCELA OD JOEA ČEKALA.
NA DRUHOU ZASE TO, ŽE JOE JE VÁŽNĚ BLÁZEN DO ASH.
A NA TŘETÍ STRANU SI ŘÍKÁM,ŽE JSOU TO KECY ALE NĚCO DO SEBE MAJÍ:DD
TAK CO TOMU ŘÍKÁTE?

Merry Christmas (:

23. prosince 2010 v 16:24 | Alice.22 |  keciy
Ahoj (:

Jak se máme? Doufám že dobře. Vím, vím, dlouhou dobu jsem tu nebyla. Prostě nemám čas. Je mi to líto. : ( Copak děláme? Máte už doma stromek? Povídejte:D. Co dál? Asi nic... Jžš to je nuda, vážně nevím co mám dělat :D , zítra jsou Vánoce, yay těšíte se?
Ohledně JoBros, víte kde jsou teď? Kdyby jste to jen tak chtěly vědět, tak jsou v Texasu s rodinkou, jako každý rok aww. To je vše. God bless all, bye. : )

Tumblr_ldvnxdlrvd1qdnh02o1_500_large


Dneska je to přesně rok, co se nám vzali Kevin a Danielle!

19. prosince 2010 v 11:53 | Zuzka |  News
dneska je to přesně rok, co na new yorském zámečku si řekli své "ANO" Kevin a Danielle Jonas :)
Sem moc ráda, že jsou štastní, a snad brzy plánují nový přírustek do rodiny (to nepočítám Riley

daniella a Kevin 2

Joe Jonas Tron Premiere

19. prosince 2010 v 11:34 | Zuzka |  Akce
                          Moc to Joevi sluši

Joe Jonas TRON PREMIERE

Jashley - Svatba?

12. prosince 2010 v 10:28 | Zuzka |  Joe Jonas

Od té doby, co Joe přestal nosit svůj purity ring a Ashley měla v ruce nápoj podporující sex, chtějí fanoušci vědět, zda ti dva nechystají svatbu. Ashley v nedávném rozhovoru dokonce řekla, že může být ve vdávání další na řadě.
Časopisu Hollywood řekl jeden zdroj toto: Joe si myslel, že by se s Ashley eventuálně vzít mohli, ale né tak brzo. Nemyslel si, že by to Ashley mohl navrhnout po šesti měsících nebo tak. Myslel si, že tak po roce randění by se mohli zasnoubit, ale poté co Ashley promluvila o svatbě, Joe chce Ashley požádat o ruku už teď!!
Je jak malý kluk, který se snaží vymyslet způsob, jak kdy a kde Ashley prten dát a jak ho schovat. Ptá se své mámy, jaký prten byl vhodný, protože nemá ani šajnu o diamantech a o špercích vůbec, takže potřebuje pomoc.
Není si jistý, jestli to už provede o Vánocích. Straví Vánoce s rodinou Ashley a ještě před osudnou otázkou chce svolení otce Ashley o její ruku, takže by ji mohl požádat už na Nový rok! Joe miluje Ashley, chrání zem po které chodí. Jsou spolu opravdu šťastní a ví, že jsou si spřízněnými dušemi.

Vonoční songi od Jonas Brothers

5. prosince 2010 v 9:27 | Zuzka |  Videoklipy

Pomalu se blíži vanoce tak taky přidam par songu  od  jonas brothers